ФК «Володимир» виборов кубок

2 липня в селі Лука-Мелешківська відбувся фінал Кубку Вінницького району з футболу сезону 2016-2017 років се­ред команд ФК «Володимир» (село міського типу Тиврів) та ФК «Якушинці».

На змаганнях були присутні голови Вінницьких район­них державної адміністрації Михайло Демченко, ради Сергій Сітарський, очільник федерації футболу Вінницького рай­ону Олександр Мельник, Луко-Мелешківський сільський голова Володимир Сич, жителі села та вболівальники. Жага до перемоги, високий рівень суперництва на футбольно­му полі та палка підтримка вболівальників — усе це було присутнє під час гри.

У перерві між таймами футболісти, вболівальники та глядачі мали можливість побачити виступи аматорських творчих колективів районного Будинку культури та Луко-Мелешківської школи мистецтв. Гравці продемонстрували свою досвідченість та коман­дну згуртованість. У запеклій безкомпромісній боротьбі ФК «Володимир» здобув перемогу з рахунком 4:1. Ко­манда була нагороджена дипломом за зайняте І місце, «золотими» медалями та кубком.

ФК “Якушинці” був відзначений дипломом та «срібни­ми» медалями за II місце.

Пам’ятним знаком нагородили головного арбітра мат­чу Павла Кисельова. Запрошені гості побажали футболістам не зупинятися на досягнутому та яскравого й успішного футбольного життя. У своєму вітальному слові Михайло Демченко зазна­чив: «Доброго дня, шановні спортсмени, гості та жителі села. Вітаю всіх зі святом. Футбол надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину фізично. Крім тіла, він загартовує характер і волю. Бажаю всім добра, здоров’я, гарних спортивних досягнень. Командам гар­них матчів, щоб усі ігри проходили без ушкоджень. Мирного неба над головою і Слава Україні!».

Коментуючи спортивну подію та вітаючи фіналістів Сергій Сітарський подякував організаторам та футболі­стам, наголосив що команди показали гідну спортивну майстерність й відзначив, що сьогодні немає переможців та переможених. Адже футболісти не тільки показали до­стойну та якісну гру, але й продемонстрували, що спортивна галузь району живе та розвивається, молодь пропагує здоровий спосіб життя. — Сьогоднішній матч подарував нам справжнє спортивне свято. На полі зійшли­ся по праву одні з найкращих команд, які дійсно довели, що недарма футбол називають королем спорту. Тому хочеться подякувати насамперед організаторам та гля­дачам, котрі завзято підтримували своїх гравців. А фут­болістам побажати спортивних успіхів, вагомих здобутків, цінних нагород та підкорення нових футбольних вершин, — підсумував Сергій Миколайович.

Голова Федерації футболу Вінницького району Олек­сандр Мельник привітав переможців із ФК «Володимир» та фіналістів змагань. Подякував хлопцям за чудову гру, лучанам, сільському голові Володимиру Сичу та відділу культури і туризму районної державної адміністрації за організацію свята. «Вперше проводимо фінальні змагання на тере­нах Вінницького району і маю надію, що це стане доб­рою традицією. Сьогодні футбол об’єднує багато команд і людей навколо. Всім бажаю перемог та яскравих ігор в наступних змаганнях», — сказав Олександр Мельник.

Очільники району привітали з днем народження Луко-Мелешківського сільського голову Володимира Сича та вручили йому в подарунок футбольний м’яч.

Гравці показали гарну та майстерну гру. Глядачі отри­мали масу задоволення від матчу.

Про власне бачення гри, її аспекти, емоції під час неї, вболівальників у післяматчевих розмовах розповіли й самі футболісти. Зокрема, нападник тиврівчан Олег Регелюк, перш за все подякував районній футбольній федерації та Луко-Мелешківській громаді за організацію матчу, вбо­лівальникам — за гучну та палку підтримку, суперникам — за гідну та гостру гру. — Сьогодні для нас та наших вбо­лівальників відбувся чудовий матч. Усі наші хлопці чудо­во відіграли. Ще на початку сезону ми поставили собі за мету гідно виступити в рамках Прем’єр-ліги, здобути Ку­бок Вінницького району й впевнено до цього йшли. При­ємно, що нам це вдалося. В майбутньому маємо намір підси­лити команду, здобувати все нові й нові перемоги, хоче­мо спробувати свої сили у першій лізі області. Особливо за проведений сезон хочеться подякувати своїм одно­клубникам й, зокрема, нашому президентові Дмитрові Малюті. Він не тільки самовіддано на полі захищає честь команди, але й вирішує всі інші питання пов’язані із фун­кціонуванням клубу. Сьогоднішня перемога — це неве­личкий, проте приємний подарунок йому від колективу на день народження, — підкреслив спортсмен.

Футболіст ФК «Якущинці» Дмитро Ісаєв наголосив, що команда хоче й програла матч, проте в цілому грою задо­волена. Адже, на жаль, клуб не має довгої лавки запасних, відтак доводиться грати вже давно сформованим кістяком із 12-14 людей. Коментуючи рахунок з яким якушинчани програли він наголосив, що, як це не прикро, команда не зуміла зреалізувати усіх моментів й забити. Якби це вдало­ся, гра була б зовсім іншою. — На жаль, у першому таймі ми програвали із рахунком 3:0, команда «посипалась». Проте, після перерви хлопці зуміли зібратися, гра вирівнялась, вдалося забити гол. Вважаю, що нам просто трішки не по­щастило й не вистачило часу, — мовив гравець.

За матеріалами Вінницьких РДА та ФФ.

 

Джерело: газета «Подільська зоря»

ТОП новости

Вход

Меню пользователя